Hızla Kilo Veridikten Sonra Solunum Zorluğu

Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar. Babannemin bahçede baktığı kedi neredeyse 2 haftadır solunum zorluğu çekiyor aynı zamanda çok hareket edemiyor oysa daha 7 -8 aylık çok hareketli bir kediydi. Üniversiteden tatile geldim daha önce söylemediler bana böyle bir durum var diye bugün gördüm kediyi dişlerine baktım diş etleri morumsu bir renkte ve kanıyor. Çok zayıf kemikleri ele geliyor bu kadar kısa bir zamanda ne hale gelmiş yavrucak sizce ne olabilir durumu? veterinere de götüreceğiz Çarşamba günü.

2 CEVAP

Anonymus552223

Tam bel.kisminda omuruliginde bir yamukluk var gibi geldi. İcinde rontgen bulunan bir veterinere gidin. Bazilarinda olmuyor rontgen isterlerse kosturursunuz orda oraya

guineapigela

Evetya yamukluk var. Omurilikte sikinti var herhalde