Annemi Kedi Almaya Nasıl İkna Ederim

angels

Annemi kedi almaya nasıl ikna ederim

7 CEVAP

AllyNewt

  1. Kısa tüylü bir cins seçerseniz kedinin kendini temizlediğinden dolayı benim tabirimle "Sünnetli" bir hayvan olduğunu,

  2. Evden kötü şeyleri uzaklaştırdığını, (mesela örneğin for example: poltergeist, ecinniler vs vs :P) fare- haşerat misal

  3. Peygamberin övgüsünü kazanıp mısırlıların taptıklarını

  4. Tuvalet eğitimi verilmesine gerek kalmayan nadir hayvanlar olduğunu, insanoğluna bile tuvalet eğitimi verildiği düşünülürse,

  5. Evde hayvan olunca beynininizin bazı huzur veren enzimler ve hormonlar salgılaması sonucu size iyi geleceği,

  6. sağlığınızda kötü bir şey olduğunda sizi ilk uyaran olacağı
    gibin öneriler söyleyebilirim XD kolay gelsin.

bersu

Yotube den kralköpekailesi izle orda annenin içermesi için napıyon ını gorursun

bersu

Izin vermesi için

potterim

evde kedi kısa tüylü olursa tüy dökme sorununun olmadığını anlatabilirsin ama eğer ankara kedisi gibi uzun tüylü kedi almak istersen başka çözümler aramanı öneririm

suzan

kedi besleyen insanların kalp krizi geçirme riski çok daha azmış senin doktorun olacak diyebilirsiniz :D daha ne yapsın kedi

Aycanur

Benim kedimin ilk eve geldiğinde cok tuyu dökülüyodu ve çok mutsuzdu ama farkettimki bizle kaldıkça tüy dökülmsi azaldı Ve kedim ankara kedisi

zcerenoktay

Her türlü tüy dökmesi olacak az veya çok da olsa. Annenin kedilere karşı yaklaşımı çok önemli. Almama nedenleri tüyden kaynaklanıyorsa eğer, her yıl 3 4 kere veterinerde tıraş ettirirsiniz.
Genelde istenmeyen eve minik bir kedi getirildiğinde aile 2-3 güne benimsiyor. Tabii bu konuda ne kadar radikal olduklarına ve senin yaşın yani otoritene de bağlı.