Kedimiz Bugün Kısırlaştırdık Sonrasında Nasıl Davranmalıyız? Aşağıda Açıklıyorum Arkadaşlar

gozdeyilmaz

Hala kendine tam olarak gelmiş değiş ayağa kalkmak istiyor ama yuvarlanıyor bende alıp sürekli yatağına koymak istemiyorum canı yanar diye ancak bir yere çarpar diye de korkuyorum tam olarak nasıl davranmalıyım bu süreçte neye ihtiyacı var

3 CEVAP

Faytekin

Merak etmeyin o sersemligi yarina kadar atar ustunden muhtemelen,iștahi azalir biraz bir kac gun fazla bişey yemez icmez anestezinin etkisinden, ozel bişey yapmaniza gerek yok yarasiyla oynamamasina dikkat edin yeter, geçmiş olsun

gozdeyilmaz

Teşekkür ederim ☺️ Ya ayağa kalkmaya çalıştıkça yıkılıyor olduğu yere ya da bir iki adım ileriye alıp tekrar yatağa koymalı mıyım yoksa olduğu yerde yatmalı mı sürekli dokunmak istemiyorum yarası acırsa diye

Siz dokunmayin o ayılmaya calisiyodur