Felix Yaş Mama

Anket

Bayatlat
(1 oy)
Taze Kalır
(0 oy)
Emin Değilim
(2 oy)
Toplam (3 oy)

Tekirlerime Felix Yaş Mama(sokak kedileri) kaliteli olur mu. Bir kedim hamile(malum dönemden çıktı ve hamile çoğu kedi). Sokakta bakıyorum. Kesişim iyi beslemek isterim....

8 CEVAP

Sselin1

Felix yerine brit mamayı öneririm 12 li olarak alırsanız tanesi 3.5 tl ye geliyor.

Çok teşekkürleu

Bu bir anket değil eski sorudan dolayı yanlışlıkla paylaştım

aslanefe00

ben felix aldım veteriner önermedi bana

Ahsenbb

Yüzde 4 et oranıyla parayı haketmiyor

felixi kediler çok seviyormuş ama bizim veterinerimiz de önermedi ishali çok zor durduruluyomuş

darknight53

Arada bir migrosa gidince alıyorum ben herhangi bir zararını görmedim ama doyması için değil sevdiği için veriyorum yemesi gereken kuru mama miktarını aksatmaması önemli bence .

Zaten yaş mamaları haftada 1 veriyorum mşnnışa