Kedimi Çifteştiricem

Meryemmucrr

Kedimi yarın çifleştiricem ama aynı zamanda traş da olması gerekiyor çifteştikten sonra hamileyken bi sorun olur mu

2 CEVAP

gulmerve

Normalde bile bir hayli ürkek oluyorlar traş sırasında, hamileyken çok daha ürkütücü ve koruma iç güdüsü ile hareket ederse çok üzebilirsiniz miniği..

lokum_british

Kedinizi traş ettirirken anestezi veriyorlar, anestezi sadece hamileyken değil normalde dahi tehlikeli. Ameliyat vs olmayacaksa kedinizin hayatını anesteziyle hayatını riske atmayın.