Taurin Ve Kediler

Sanırsam bir soruma kediler için taurin çok önemli. Kedime taurin takviyesi yapıyorum diyen biri vardı(arkadaşa sevgiler). Ben bir sitede kedilere taurin çok zararlı diye duydum acaba doğrusu ne. Reflex kitten da taurin fln var mı. Şimdiden teşekkürler. Sevgilerle LalisaManobanCat

6 CEVAP

Sselin1

Taurinin zararlı olduğunu nereden duydunuz :) Reflexte taurin var buarada sokak kedileriniz icin reflex kullanabilirsiniz

Ekşi sözlükte mı ne biri zararlı diyordu da. Bende bi inanamadım. Reflex almaya da bu sefer kesin karar verdim. Ama acaba 15 kg alsam böcekleri mi

Sselin1

Mamayı açtıktan sonra 4 parçaya ayırıp poşetleyin ağızlarını sıkıca kapatın bir kat poşet daha geçirin. Hava almayacagı için bayatlamaz.

Çok teşekkürler

satinalmayin

taurin kediler için hayati önem taşır fazlası dahi zararlı değildir,gereklidir.
Reflexin hepsi taurin olsa ne yazar et yokki içinde tavuk yemi!
suzionline.com bknz

Çok teşekkürler abladığım kadar reflexte taurin yok. Ama sokak kedileri taurin nereden alır başka. Yada şöyle diyim Bonnie mi reflex mi(sokak kedileri için evet kedisine ne alırım) (ailem pahalıya izin asla vermıyor) (fiyat reflex İ geçemez)