Mama Sorunu

Pet_deniz

2 tane chihuahua cinsi köpeğim var. Dün internetten 13 kglik mama aldım. Mamanın markası tweet dog. Ama pek yemediler koklayıp gittiler. Ne yapmam lazım yemeleri için

4 CEVAP

erhankaya

mamaya bişeyler karıştır tavuk veya et suyu yada yoğurtla dene. ılık suyla ıslatıp da verebilirsin

Pet_deniz

Hemen deniyorum teşekkür ederim

Gofretsla

YA LÜTFEN YA UCUZ DİYE BERBAT KALİTESİZ MAMALAR ALMAYIN YA TWEET DOG NE YA BİLDİĞİMİZ MARKET MAMASI MAMANIZI HEMEN DEĞİŞTİRİN O MAMA BERBAT BİR MAMA BİRDE CHİHUAHUA IRKI DÜZGÜN BESLEYİNİZ KÖPEKLERİNİZİ DURUMUNUZ YOK UCUZ MAMALAR ALMAK İSTİYORSANIZ BONACIBO ALIN DERİM AMA DAHA GÜZEL MAMALAR VAR BİRAZ GOOGLEDA ARAŞTIRMA YAPSANIZ BAKIN PARANIZ ÇÖPE GİTTİ

tika_waylan

Mamayi sevmemis olabilir. Tweet dog'u ilk defa duyuyorum. Daha kaliteli guzel mamalara baksaniz. Daha once hangi mamayi kullanmistiniz acaba mama degisiminden dolayi mi bu mamaya alisamadilar sevmediler.
Bir mamaya alisinca baska mama istemeyebiliyorlar (hepsi degil), secici de olabilirler.
Benim onerim kopeklerinize daha kaliteli guzel icerikli bir mama almaniz o mamalari da isterseniz sokak kopeklerine verebilirsiniz yememeleri emin olun daha iyi cunku bazi cins kopekler daha hassas olabiliyor.