Proplan Maması Sükunetimi Mı?

Okanerdal

Kedim için proplan mama aldım henüz 1 yasına girdi. Parazit yapıyor dediler kullanan var mı yardımcı olun ? Uyuyamam bu gece.

3 CEVAP

Sselin1

Proplan kötü bir mama ama aldıysanız kullanın daha sonra başka bir markaya geçersiniz ben de ilk başlarda pro plan kullanmıştım bir sene kadar. 2 kedimde de iç parazit gibi bir durum yaşamadım veya baska bir sorun bu kadar zararlı bir mama olduğunu düşünmüyorum. Uzun vadede kullanmayacaksınız zaten.

Evo06

Biz de veterinerimizin tavsiyesi ile proplan kullanıyoruz, kendisi asla satış yapan ya da reklam yapan birisi değil, hastalarına verdiği değer çok yüksek ve pro plan öneriyor, yaklaşık bir yıldır kullanıyoruz bir sıkıntı yaşamadık