Kanlı Dışkılama

MinelG

1 aylık kedi sahiplendik.Dışkısı kanlı gibi sizde bir bakabilir misiniz?Öyleyse sorun ne olabilir böyle bir şeyle karşılaşan varsa yardım edebilir mi?

10 CEVAP

Veterinerinize başvurmak şu durumda çok doğru olacaktır.

Ece021

İdrar yollarında enfeksiyon olabilir (özellikle erkek kedilerde oluyor)bence hemen veterinere götürün derim

beautifulcat

Kesinlikle veteriner hekiminize danışmalısınız

Evo06

Acilen veterinere gitmelisiniz, malesef internetteki bilgiler sizi doğru yere götürmez ciddi bir durum

BusraGuven

Acilen veterinere basvurmanizi öneririm. Bu durumda en iyi karari o verir.Mama değişikligi, bağırsak kanaması hatta gençlik hastalığı bile olabilir ben yaşadım hepsini tavsiyem olabildiğince erken veterinerle iletişime geçin

SussTa

Şöyle söylim aynısı banada oldu ve şu şekilde çözdüm.
1-) Kedinizi 12 ila 24 saat arası aç bırakacaksınız sadece su takviyesi yapacaksınız.
2-) Daha sonrasında yağsız tavuk göğsü 3 ila 7 gün arası diyet uygulayacaksınız.
3-) 3 gün sonrasında kakasında düzelme gördüğünüzde mama değişikliği yapmadan önceki veya daha kaliteli bir mama ile diyetini uygulayabilirsin.
(Eğer mama değişikliği yapacaksınız unutmayın eaki mamasıyla yeni mamasını karıştararak yapmanızı tavsiye ediyorum. Son bir şey daha bana kalırsa mamanız kaliteli bir mamaysa yem değişikliğine tavsiye etmiyorum.)

MinelG

???

SussTa

Kedi Mamasında Marka Değişikliği Yaptınızmı kısa süre içinde?

Anonymus552223

1 ay cok kucuk, annesi yok muydu kedinin?

MinelG

Annesi yavruları kabul etmemiş sürekli dövüyprmuş o yüzden erkenden almak zorunda kaldık.Mama değişikliği yaptık ondan olabilir mi? Zaten veterinere götüreceğiz ama böyle bi durumla karşılaşan oldursa daha önce diye size de sormak istedim.