Matısse?

minnoskoss_123

Anket

Somonlu ve Ton Balıklı
(4 oy)
Tavuklu ve Hindili
(2 oy)
Tavuklu ve Pirinçli
(1 oy)
Toplam (7 oy)

Arkadaşlar kedime büyüdüğü zaman matisse markası mama almak istiyorum. Fakat sizce içlerinden hangisi en iyi? Bir sürü seçeneği var. Somonlu ve Ton Balıklı, Tavuklu Hindili, Tavuklu ve Pirinçli (Bu arada bu siteden 10kg sipariş edeceğim. Yanında hediye geleceğinden bahsediliyor. Acaba hediyeler her seferinde geliyor mu? Ve her siparişte aynı indirim kodunu kullanabiliyor muyuz?)

4 CEVAP

Sselin1

Ben genelde bu seçimi kedilerime bırakıyorum hangisini daha istahlı yiyorsa onunla devam edin. Tabi bazı kedilerin tavuga hassasiyeti olabiliyor. Fazla tüy dökümü alerjik bir durum vs. Icerik olarak somon ve ton balıklı seçeneginde %20 oranında et varken diger seçeneklerinde %32 et var niye böyle yapmışlar bilmyorum :) yani balıklısını almak isterseniz sadece somonlu olan seçeneğini tercih edin

Sselin1

Ozaman ton balıklı ve somonlu mama yerine somonlu mamayı tavsiye ederim :)

minnoskoss_123

Çok özür dilerim iki kez aynı soruyu sormuşum:/

minnoskoss_123

Ben de tavuktan şikayetçiyim açıkçası:)