Köpeklerde Diş Temizliği Ne Kadar

Serkan8291

Pekines cocuga diş temizliği olması gerekiyor

4 CEVAP

Haftada 1-2 kere fırçalamanız yeterli ilaveten diş sağlığı için oyuncaklardan da 1 tane edinmeniz gerekebilir. Bunun dışında her hafta en az 1 çiğneme kemiği vermeniz ağız ve diş sağlığı için yeterli olacaktır. İyi Günler.

Serkan8291

Söyle sokakta bulundu yaslı bir can dişleri tatar tutmus temizlenmiyecek sekilde dişlerine dokununva ısırıyor ondan yapamıyorum veteninerde temizleticem yaptıran varsa fiyat nedir

aslanefe00

**********te çok ucuz oradan alabilirsiniz ben oradan aldım

Serkan8291

Veteninerlere diş tatarı temizlemesi yapılıyormu