Sokakta Baktığım Kedi Doğurdu Acil Yardım!!

Sedanurdrl

Sokakta baştığım kedilerde birtanesi sitenin bodrumunda yavrulamış ve 1 haftadır bodrumda kilitli kalmış şans eseri seslerini duydum yöneticiyi aradım bodrumu açtı ama yavruları ve kediyi dışarı attı. Kadınla çok tartıştı yalvardım ama vicdansız kadın kabul etmedi bodrumdan dışarı attı bende bugünlük eve aldım ama yarın mutlaka bir yere teslim etmem gerekiyor belediye barınağına teslim etsem kızımı bir daha geri alabilirmiyim bilmiyorum çok zor durumdayım 5 yavru ve birde anne kedi var. Evde erkek kedim var

10 CEVAP

Sselin1

Lütfen barınağa vermeyin sayfalara ilan verip geçici yuva bulabilirsiniz bahçesinde bakacak birini bile bulsaniz barınaktan daha iyi

Sedanurdrl

Evde bakmaya karar verdik şimdilik bir kaç tane bakacak kişi çıktı ama sokak kedimin kardeşi var sitenin bahçesinde ondan ayıramam birbirlerine çok bağlılar camın önünde sürekli bağırıyor. Zaten iki kardeş ve yavrular bodrumda kilitli kalmış 2 yetişkin 5 yavru kedi, içeri bir girdim açlıktan üzerime atladılar. 2 kediyide sitenin bahçesinde sabah akşam besliyordum. 1 haftadır yoktular meğer yavrularım kilitli kalmışlar aç susuz kalmışlar:(((

Sedanurdrl

Barınağa tabikide vermek istemiyorum ama evde bakma imkanımda yok dışarı koysam çok fazla erkek kedi var onları boğar diye korkuyorum şuan ne yapacağımı bilmiyorum gerçekten

Sselin1

Hangi şehirde yaşıyorsunuz illaki hayvansever instagram sayfalari vardir onlara mesaj atın size yardimci olabilirler

Sedanurdrl

Hepsinde paylaştım kardeşlerimle

Sselin1

Anladım bahcede bakilsa bile olur insallah geçici bir yuva çıkar

Anonymus552223

Kapali balkonunuz falan yok mu hic zararlari olmaz onlarin zaten. Yavrulari sahiplendirip anneyi kisirlastirirsiniz sonra. Normal balkon bile olsa sicak guzel bir kutu yapin, ya da kullanmadiginiz bir odaniz.

Anonymus552223

Evde bakma imkaninizi zorlayin bence, kucucuk hayvanlara bir yer bulunur illa.

Ahsenbb

Son durum ne?

Sedanurdrl

2 hafta evde bakmayı ikna ettim annemi şimdi uyuyorlar bakalım neler olacak