Prochoice Yavru Kedi Maması

GizemSanay

Merhaba, 4 buçuk aylık kedim Mia’ya prochoice kitten mama vermeye başladım.Sizce içerik olarak nasıl?

4 CEVAP

Arthur4

Ben kedime veriyordum ama ishal ve çok kötüü ağız kokusu yapmıştı ama anlamsız bi şekilde tüyleri acayip parliyodu :D eğer aldıysanız 10 kg falan bi problem yoksa vermeye devam edin sonra başka mamaya geçin derim ben. nerdeyse aynı paraya matisse falan var bakabilirsiniz

GizemSanay

Daha yeni aldım veteriner geçici olarak 1 kilo minkas vermişti ona karıştırıp veriyorum zaten 2 kilo kadar aldım prochoice su veterinerin tavsiyesi üzerine. Matisseyi de çok duydum araştıracağım çok teşekkür ederim

Arthur4

Ya ben veterinerlere pek güvenemiyorum açıkçası kimle anlaşması varsa onun sattığı mama sanki dünyanın en iyi maması gibi davraniyolar genelleme yapmak istemiyorum ama çoğu öyle. Her kedide de aynı olmuyo kimisine çok güzel yariyo yediği mama ama kimisini ishal yapabiliyo. Yine de bütçeniz eğer uygunsa tabi nd alın derim enn başta size içerik olarak gayet yeterli ve güzel bi mama şu ana kadar da 1000/1 falan kötü yorum gördüm nd için. farmina nin ürünü aynı şekilde matisse gibi biliyorsunuzdur zaten. rica ederim :)

GizemSanay

Daha ekonomik olması yönünden ND ile şimdilik prochoice su karıştırmayı düşünüyorum Mia hanım ayda 2 kiloya yakın yiyor biraz bütçemi zorlar gibi :) evet veterinerler konusunda da haklısınız ben de güvenemediğimden araştırıyorum sürekli her kedide de farklı sonuçlar oluyor tabi