Felicia Kedi Maması?

Fablemoon

Kedim bize gelirken 1 aylıktı 8 aylık olana kadar gelişimi açısından Royal Canın kullandım.8 aylık olunca kısırlaştırdık yine Royal Canın kısır mamasını aldım ama bu sefer hiç yemedi sonra N&D deniyeyim dedim garip bir şekilde hiç yemedi sonra felicia aldım bir iki-üç arkadaşın önerisine felicia kısır kedi maması aldım severek yedi. Birde buraya sormak istedim kullanan var mı?

4 CEVAP

Erlsri

Biz yeni kullanmaya başladık.

Gamzessven

Kullanmadım ama hakkında iyi yorumlar da görmedim

Gamzessven

Kediler sizi yanıltmasın içeriği güzel olmayan mamaları da yiyorlar. Şansınız varsa bir de matisseyi deneyin

Ecerana

Felicia mamayı Bi ara Bn de araştırdım o zaman bonocibo yiyordu kedim değiştirmek istediğim için mama arayışına girdim ve içerik karşılaştırması yaptığım da içeriklerinin aynı olduğunu gördüm yani kötü bir mama ve boşuna o kadar para veriyorsunuz diyebilirim aynı içeriği verdikten sonra bonocibo alırım daha iyi bnce başka marka mamaya geçmeye çalışın