Kedim Yavrularını Taşıyor Sürekli?

CatMia

Kızımız Mia 5gun önce doğum yaptı. Doğum yapması için hazırladığımız kutusunda 5gundur bebeklerine bakıyor ancak bugün sürekli bebekleri alıp başka yerlere taşımaya çalışıyor. Özellikle bizim yatagimizin içine koymaya calisiyor:))) ne yapmamız gerekiyor???

1 CEVAP

Anonymus552223

Kendini daha guvende hissedecegi bir yere koyun kutusunu, acikta olmasin. Uctu kapali olsun, sadece kendisinin gecebilecegi kucuk bir delik birakin, ve sessiz kuytu bir yere koyun