Annesiz Kediye Süt Tozundan Başka Bisey Verilir Mi Direnci İçin

Epolat

Merhaba ben 1 hafta önce 3 tane annesiz kedi sahiplendim süt anne aradım ama bulamadım 2si öldü malesef bu kalana da vitamin takviyesi yapabilir miyim direnci için

2 CEVAP

Sselin1

Kediniz bir aylık olmuş sanırım süt tozuna ek olarak artık katı gıdaya geçebilirsiniz derisiz tavuk gogsu ve pirinç lapası verebilirsiniz. Kendisi yiyemezse icine tavuk suyu veya kendi sütünden katip blenderden gecirip biberonla verebilirsiniz. Vitamini bilmiyorum ama onun icin erken olabilir

Anonymus552223

Bebek kedi mamasi verebilirsiniz islatip, bi de hep sicak tutun. Digerleri neden öldu:(