Kedimin Gözü Şiş

35kedi

Fotoğtafta flaşh açık olduğu için iki gözü de kısık çıkmış ... bi gözü normal diğer gözü şiş ve rengi değişmiş pek fazla da açamıyor gözünü... daha önce yaşayan var mı

7 CEVAP

Anonymus552223

İnanmiyorum benim kedimin ikizi gibi kediniz. Gecmis olsun

Anonymus552223

Kedimi izmirden sokaktan almistim

Gelyahron

Eczaneden terramicyn krem var göz için olanindan alıp surebilirsiniz mercimek tanesi kadar

Gelyahron

Ayrıca bir su bardağı su ile bir yemek kaşığı papatyayi kaynatıp, soğumasını bekleyip gözlerine birer damla damlatirsaniz göz hastalıklarına karşı çok etkili bir savunma yapmış olursunuz

35kedi

@Epiglottis bende çok küçükken sokaktan almıştım: )

Gentagut iyi gelebilir veterinerimiz de oneriyor. terramicy nin pek fayda ettiğini düşünmüyorum.

Gelyahron

Terramicyn krem kullanmistik etki etmişti, ayrıca papatya da güçlü bir antiseptik olduğu için bir damlası bile çok faydalı. Hatta düzenli kullanımda haftalik/aylık diğer ilaçlara gerek bırakmıyor