Sosyalleşme

UtkuTn

İki golden cinsi bir dişi bir erkek dostumuzun birbirleri ile oyun oynaması icin neler yapılmalı?

2 CEVAP

Açıkçası onların oyun oynaması biraz zor. Dişi bir Goldenım olduğu için biliyorum. 1,5 yaşından sonra biz hiçbir cins erkek köpekle oyun oynayamadık, oynamaya çalıştıysak da ilk 1-2 dakikanın sonunda erkekler dürtüleriyle davranmaya başladı. Henüz iki köpek de 1,5-2 yaşına gelmedilerse eğer, oyun oynayabilmelerinin pek oluru yok gibi gözüküyor. Ancak yine de siz ikisi de kontrol altındayken deneyin, baktınız olmuyor en kısa sürede ayırın.

UtkuTn

Diğer golden 6 yasında bizimki oynuyor ama bir yere kadar diğer 6 yaşındaki sabaha kadar oynuyor bizimle