Lütfen Sokağa Geri Dönecek..

Beyzanurtzlk

Merhaba ben iki kardeşi sahiplendirmiştim o gün adam gelmiş ama bu küçüğü bulamamış tek kardeşini bulmuştuk bu yavruyuda buldum eve getirdim alacak diye. 1 haftadır geleceğim diye oyaladı şimdide vazgeçti bir kedi bize yeter diyor. Yavru çok küçük annesi erken bıraktı hamile kaldığı için annem evdeki kedilerden bıkmış durumda yavruyu bugün yuva bulamazsam kapıya atacağını söylüyor... geçici veya ömürlük yuva bulmama yardım eder misiniz? Daha 65 günlük...

5 CEVAP

Beyzanurtzlk

Sahiplendirdik teşekkür ederim

Anonymus552223

Cok guzel bir kedi masallah, herkes ister bunu ilan koyarsaniz. Hangi ildesiniz

Bana özelden bilgilerini ve fotoğraflarını yollarsanız instagramda paylaşırım

minnoskoss_123

İlan verin heryerden. Umarım yuvalanır:(

Anonymus552223

Daim olsun yuvasi