Brit Care Crazy Mi Matisse Mi

Merhabalar 3 aylık kedim için şuan royalcanin baby cat mama kullanıyorum ancak maması bitmek üzere ve ben yeni mama arayışına girdim. Çok hareketli ve zayıf bir kedi açıkcası biraz kilo almasını istiyorum. Brit care crazy ve matisse arasında kaldım. İçeriklerinin iyi olduğunu okudum ve bütçeme ikisinin de uygun olduğunu düşünüyorum. Siz hangisini önerir siniz?

10 CEVAP

Sselin1

Matisse'in et oranı brit care'a göre daha iyi içinde balık eti de var ama matisse de mısır içeriyor olmasaydï keşke onun haricinde güzel bir mama. Ben brit care'in yavru degil yetişkin mamasını kullandım kedilerim pek beğenmedi ve çok sert bir mama ısladığımda bir saate ancak yumuşamıştı. Tabi yavru maması bu kadar sert olamayabilir. Genel olarak iki mama da iyi isterseniz numune mama isteyin kediniz hangisini severse onunla devam edersiniz

Erlsri

Ben Matisse numunesi icin Farmina'ya mail atmıştım numunesinin olmadığını soylediler. Brit'in ise var ama cok talep olduğu icin 3 haftaya falan anca elimize ulasmisti.

smgbkrccc

Brit care crazy kullanıyorum ben memnunum. Kedimde çok severek yiyor ama her kedi beğenmiyor numune alıp deneyin önce, ücretsiz bir şekilde gönderiyorlar zaten benim talep oluşturduktan iki gün sonra gelmişti. Önceden bonicibo kullanıyordum, iki aydan fazla süredir brit kullanıyorum ve dışkısında tüylerinde farkları görüyorum, bırakmayı da düşünmüyorum. Tavsiye ederim.

Cansumuezza

britcarenin atlaspetten numunesini isteyip denemeden almayın derim her kedi sevmiyor benimkide sevmemişti sertti ve kokusu kediler için pek cazip değil gibi geldi bana. matisse yi beğendi ve severek yedi kedim ikiside yavru kedi mamasıydı bu arada

Ecerana

Bnce orta fiyatlı mamalarda en temiz içerik matisse nin. Bn de matisse kitten veriyordum ama kedim de tavuk hassasiyeti olduğu için mecbur bir yaşından küçük olsa da yetişkin mamaya geçtik şuan balıklı matisse yiyorlar memnunuz. Kitten mamayı da 10 kilo almıştım o zamn şuan elim de 5-6 kilo mama var skt:2020 isterseniz size paketi açtığım için daha uygun fiyata gönderebilirim

Matisse siparişi verdim teklifiniz için çok teşekkür ederim

Teşekkür ederim numune için petshop a sormustum ama olmadığını söylediler. Nerden bulabilirim?

Çok teşekkürler yorumlarınız için

guineapigela

nbrit care crazy

guineapigela

nbrit care crazy