Kedime Ne Oldu Anlamıyorum

hazyt

Kedim 2 yaşında kısır dişi. Bir aydır deli gibi bağırıyor sabah karşı. Kızgınlıkta gibi. 5 gün önce bir sabah yine bağırıyordu bir uyandık 8 yere kusmuş ufak ufak. Sonra da asla tuvaletinin dışına bir şey yapmadığı halde gözümün önünde koltuğa kakasını yaptı. Sonraki sabah da kusunca veterinere gittik. Bir problemi yok size sinirlenmiştir biraz ilgilenin diyip mide koruyucu ilaç verdiler. O günden beri kusmuyor ama her yere çişini yapıyor koltuğa battaniyeye. Üstelik ev düzenimiz tamamen aynı, tuvaleti **********sı aynı, suyu temiz, ilgilenip seviyorum neye tepki gösteriyor ben anlamadım.

Bir de koltuktaki koku nasıl çıkar? Sirke karbonat hepsini denedim bana mısın demiyor

1 CEVAP

Sselin1

Mutlu olmayabilir bizim kedimiz yaş mama vermeyince ya da oynatmayınca kızdığımızı bildiği icin hemen naylon yemeye çalışıyor. Her gün oynatmaya çalışın topla iple degişik olsun birlikte balkona çıkın güneş ışıgı ve temiz hava alsin. Mamasından da sıkılmış olabilir evde ciger tavuk balık pişirip verebilirsiniz