Acil Yetim Kedim

ceydaazakli

Arkadaşlar kaka sorununu çözdükten sonra 3 haftalık yetim kedim pişik oldu. Arka ayakları ve karnı kızarık, her temizlediğimde pudra sürüyorum başka yapabileceğim bir şey var mı? Öneriniz var mı?

2 CEVAP

Arthur4

Poposu çok hassas silmek değil de ıslak pamuğu dokundurmalisiniz kendisi temizlemesi icin

Anonymus552223

Pudranin iyi gelecegini sanmam, o yuzden olmus bile olabilir. Kuru birakin temizlemek derken cok mu islatiyorsunuz? İslak mendil falan mi kullaniyorsunuz?