Kedi Kumu Aramaktan Yoruldum

Erlsri

Arkadaslar bu zamana kadar
1.Ever Clean(en kalitesiydi ama fiyatı uçtu)
2.Sanicat pink passion(topaklanma sıfır)
3.Reflex( topaklanma iyi ama çok tozutuyor)
4.Pro line (tozutuyor ve parfumluydu ama bizim kumda hic parfum kokusu yoktu)
Kumlarini kullandık. Şuan reflex e devam ediyoruz ama tuvaletini temizlerken tozdan artik ben rahatsız olmaya basladim kedimi düşünemiyorum bile. Sizin kullandiginiz kumlardan en az tozutan ve kokuyu hapseden kum hangisi acaba ? Gerçekten su kum mevzusundan çok sıkıldım:(( Cevaplariniz icin şimdiden teşekkür ederiim .

23 CEVAP

Gul36

Chance Maya ve Cat's Best. Asla tozutma ve kısa vadede koku yapmayan tek kumlar.

Erlsri

Kalin taneli kumun kedilerin patisine zarar verdigini söylüyorlar o yüzden biraz tereddüt ediyorum. Eczacıbaşı pisipisiyi bi deneyelim umarim memnun kaliriiz

Erlsri

Vancat ve alice bu kumları kullananlarin yorumunu bekliyorum. Bu arada arkadaşlar cevaplarınız için tekrar teşekkür ederim.

Erlsri

Dediginiz gibi yorumlar gerçekten çok farklı. Birinin kokutmuyor dediğine diğeri tam tersi cevap veriyor :( yine en iyi kum Ever Clean . Kendimizden kısıp tekrar ona döneceğiz gibi gözüküyor :(

Erlsri

Segnor gatto petlebi de yok galiba . Ilk defa duydumm.

PsLuna

Bi markayı bi kaç farklı pakette denemek lazım o zaman. Herkes ever clean konusunda hem fikir ama o da bir çoğumuzun bütçesini çok aşıyor. Ben şahsen tozutmayan ve iyi toplananan kumları tercih edicem kokuyu hapsetmeme sıkıntısını başka şekilde aşıcaz mecburen

izmir_pet

Metronun ARO kumunu tavsiye ederim. Malesef diger markalarda her paket farkli cikiyor:) uygun fiyata daha iyisini bilmiyorum ben

ayselmahfer

pro line diye düşünüyorum ben