Uygun Fiyatlı Kısır Kedi Maması Önerisi Olan Var Mı?

mialopez

Herkese merhabalar. Dişi kısır kedim var 1.5 yaşında. uygun fiyatlı mama arıyorum. Lütfen bana piyasada bilinen pahalı mamaları yazmayınız. Petquitte diye bir mama önerdi petshopçum. Bu mamayı kullanan hakkında bilgisi olan var mı? Teşekkürler.

22 CEVAP

Faytekin

Belli bir fiyat araliginin altina düșünce mecburen icinde bulunmasini istemedigimiz maddeler olan mamalara göz yummak yada gormezden gelmek durumunda kalmak zorundayiz maalesef,bu da pet sahibinin kendi karari,biz ne kadar tavsiye edip onersek yada onermesek de bazi mamalari herkes imkanlar dahilinde alabiliyor,buradaki cogu arkadaslarin bende dahil ortak karari ve tavsiyesi orta segmentde Matisse den asagi bir mama almamak,ama bazen o da yuksek gelebiliyor bazi arkadaslara, gönül ister ki herkes en iyisini kullansin ama sartlar böyle olunca mamalarda ki bazi istenmeyen maddelere göz yumabiliyoruz,yinede karar verirken detayli arastirmak gerekiyor özelliklede uygun mamalarda bu biraz daha dikkat is yiyor.

Sselin1

Aylık olarak kuru mamaya ne kadar bütçe ayırabilirsiniz ?

iozksn

Merhaba,
mialopez'e cevabım malesef yok zira ben de benzer bir araştırma sürecindeyim (sanırım Matisse Neutered Tavukluda karar kılacağım) ama birkaç kişi tarafından önerildiği için belirtmek istedim;
Reflex marka mamanın içinde "koruyucu" var. Ne olduğu da yazmıyor. Açıkcası ben evime koruyucu içeren ürünleri sokmamak için azami çaba sarfederken kedime koruyucu içeren bir mama veremem.
Belki öneren arkadaşların da gözünden kaçmıştır diye yazmak istedim. Eğer yanlış biliyorsam da lütfen düzeltin.

Faytekin

Matisse fiyati ve içerigi guzel bir mama,daha uygun derseniz Golosi ye bi bakabilirsiniz.

minnoskoss_123

Matisse fiyatı en uygun mama. Yani en uygun derken içeri güzel olup fiyatı iyi olmasından bahsediyorum. Onunda altına inerseniz kedinizin sağlığından şüphelenmeyiz gerekebilir. Maalesef içerikler berbat. Mesela; Proplan, Purina Royal Canin. Ben Matisse kullanıyorum kedim büyüyünce de kısır mamasını alacağım. Çok uygun eğer bu siteden sipariş ederseniz. Üstelik hediye bile geliyor yanında ve kargo bedava. Link; https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/matisse-neutered-kisirlastirilmis-kedi-mamasi-10kg.html

Anonymus552223

Reflex

Sselin1

Size ilk önerim Golosi 7 buçuk kiloluk olanindan alirsaniz fiyatı 135 lira kilosu 18 liraya geliyor. Ikinci olarak Felicia oda 12 kg luk pakette alırsanız kilosu 14 liraya geliyor.

Gamzessven

Kilosu 15 tl civarı olan mamaların içinde en zararsızı reflex olarak geçiyor. Reflex ve reflexplus a bakabilirsiniz. marka-mama-com da daha uygun oluyor bir de tavsiye ederim

herautte

Arkadaşlar Felicia kötü bir mama mı içerik olarak? Ben hala mama içeriklerini çözmüş değilim, öneri üzerine 8-9 aydır Felicia kullanıyoruz.

Gamzessven

Felicia yı kullanmadım ama hakkında hiç iyi yorum duymadım. Golosiyle arasında 4 tl fark varsa golosi daha mantıklı. Çünkü felicia çöp olmasına rağmen o kadar para verilmesi bilmiyorum ne kadar mantıklı.

herautte

N&D şuan biraz bütçemi aşıyor ama Matisse herkes tarafından olumlu bulunuyor anladığım kadarı ile, onu deneyeceğim , çok teşekkürler :)

mialopez

Matisse ve goloaiye baktım. Bir miktar bütçemi aşıyor.

mialopez

kilosu 15tlye kadar çıkabilirim en fazla. @Sselin1

mialopez

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Felicia’yı araştıracağım. Reflex almıştım Mia bebekken sevmemişti. Zar zor bitirdik mamayı.

herautte

Şuan baya bir düştüm ya, Baya baya önerdiler aslında iyi bir mama diye , sanırım yeni bir mama bulmam gerek :(