Gebelik Mi?

duhabicer

Selamlar, 1,5 yaşında cocker'im var yaklaşık bir ay önce kisir bir goldenla kaş göz arası çiftleşti ve 2,3 dk öylece kaldılar.. Kopegim Bu ara biraz kilo aldı ama karnından değil tüm vücut geneliyle, çünkü fazla besliyorum. Ve dün yağmurda gezdirdim eve geldiginde titriyordu, bu sabah haliya kustu biraz, sonra koltuga işedi, ki hiç yapmaz böyle. Bunlar beni gebelik için korkutuyor. Ama memelerinde degisiklik yok,davranışlarında değişiklik yok. Steteskopla dinledim karnini ekstra kalp atimi duyamadim. Ama gebe olabilir mi diye korkuyorum.
Kısır bir köpeğin gebe bırakma ihtimali nedir öğrenmek istiyorum.

1 CEVAP

minnoskoss_123

Hamile olduğunu düşünmüyorum eğer tabii Golden kısırsa. Lakin bir veterinere gitmeniz daha iyi olur. Tabii bunu bir süre bekledikten sonra yapın çünkü bazen ultrasonda herşey erken olduğu için gözükmüyor. Ayrıca köpeğiniz anne değilse lütfen en kısa zamanda onu kısırlaştırın.