Ev Yapımı Yaş Mama?

cigdemcnkc

Varsa tarifleriniz denemeye hazırım :)

3 CEVAP

TugceO

Bir kaç parça tavuk göğsü/ciğeri, 1 adet havuç, biraz tuz, bir adet patates ile haşlayıp, bir adet haşlanmış yumurtayı rondodan geçirerek hazırlayabilirsin. Ancak unutma, kullanım ömrü maksimum 2 gün olacak. Eğer miktar çok fazla gelirse sokaktaki paticanlar ile de paylaşabilirsin.
Patili günler :)

Cansumuezza

hazıra alıştırmadan başlayın ev yapımı yaş mamaya,hazırı yediklerinde yüzüne bakmıyorlar ev yapımının..

satinalmayin

bütün et ürünlerini haşlıyarak suyuyla verebilirsiniz tahıl yada sebze eklemenize gerek yok sadece yumurta sarısı(kayısı kıvamında) ekleyin birde bir kapsül balık yaşını açıp her ögünde mamasına ekleyim tavuk hindi balık kuzu dana ne bulursanız bunlar onu geliştirir tüyler parlar...