Acilll Yardım Kesim Doğum Yapmış

MerveNsbd

Arkadaşlar evde kedi bakamadığım için bende dışarıdaki kedilere elimden geldiğince yardımcı olup mama vermeye çalışıyorum.Ama bir tanesini çok seviyordum hep balkona tırmanıyordu bende balkonda yemek veriyordum uyuyordu yatak bile yapmıştım. Hamileydi fakat bir gün geldi ki karnı inmiş.şaşırdım yani balkonda doğurmasını beklerdim.ama yok yani başka bir yerde doğurmuş bizim eve biraz uzak.Ve sizden sunun için yardım istiyorum.Doğum yaptıktan sonra poposu çok mahvolmuş kan içinde geziyor çok üzülüyorum yerinde de durmuyor veterinere götüremiyorum.arayamıyorumda çünkü nerede bilmiyorum.böyle sanki poposu dışarı çıkmış gibi çok zayıflamış ve çok kötü kokuyor.Ne yapmalıyım lütfen söyleyin ne yapıp ne edip vete mi götürmeliyim.onu da yapamıyorum gelmiyor artık gelse bile 10 dk durup gidiyor.

5 CEVAP

guineapigela

Evet foto olsa daha iyi olur. Ama anladigim kadariyla vete gitmekte fayda var

minnoskoss_123

Foto var mı? Belki daha iyi yardımcı oluruz:(

MerveNsbd

Yarın gelirse çekeyim atayım

Sselin1

Dediğiniz kadar kötüyse veteriner şart. Taşıma kabı edinin kedi eve geldiginde icine yaş mama koyun kediniz içine girecektir. Zaman kaybetmeden veterinere götürün yavrularından uzun süre ayri kalmasın

Anonymus552223

Yalniz siz veterinere goturup getirene kadar yavrular üşüyup acikmasin? Keske balkona yavrulasaymis tabi ama baska kediler de geliyosa balkonunuza o yuzden yavrulamamistir. Yavruladigi yeri bulun takip edip, hepsini eve alin ondan sonra veterinere goturun bence