Kedinin Poposu Mahvolmuş Yardımm

MerveNsbd

Dışarıda baktıgım kedilerden birisi evden biraz uzakta doğum yapmış ve poposu dışarı çıkmış gibi her yeri pislenmiş kan olmuş doğum sebebiyle mi acaba zayıflamış ve kötü kokuyor yerinde durmuyor hiç vete götüremiyorum çağıramıyorum da eve geliyor 10 dk durup gidiyor sonra yok tam olarak nerede doğum yaptığını da bilmiyorum takip edicem müsait bir zamanda ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olunn

1 CEVAP

Smayll

Makatının ve kendisinin pis olması çok anormal değil benim kedim bir gün boyunca kanlı durmuştu işin o kısmında sıkıntı yok ama makatı dışarı çıkmış diyorsun keşke fotoraf yollasaydın normalmi değilmi en azında daha önce gördüklrrimin üzerine bi fikir verirdim