Mamaa

ayselmahfer

50 liralık bütçem var hangi mamayı önerirsiniz

6 CEVAP

guineapigela

Proplan veya royal canin

Gamzessven

10-15 kgluk aldığınızda
çoğu mama 50 tlnin altına geliyor. Hills proplan royal canin parasını hak etmeyen mamalar olarak geçiyor. Bütçeniz yetiyorsa nd, biraz daha uygun olsun diyorsanız matisse. Uygun mamayı bulduktan sonra büyük paket alın derim

Gamzessven

Bu arada marka-mama-com çoğu siteden daha uygun geldi bana

PsLuna

Marka-mama ya baktım da diğer sitelere göre 30 40 lira fark vardiğer sitelerle arasında ama 15kilolukların bazılarının aon kullanma tarihi temmuz 2019 falan. 15 kilo alacaksanız mutlaka son kullanma tarihine dikkat edin her ay 1.5 kilo bile 10 ay yapar iyi hesaplamak lazım aklınızda olsun

Gamzessven

Diğer sitelerden kastınız ne ben zoo-plus kolay-mama gibi sitelerden daha ucuza gördüm marka-mamayı.3 kez sipariş verdim hepsi de 2020 ydi.

PsLuna

Bende tüm siteleri takip ediyorum. Dikkatli okursanız bazı mamaların son kullanma tarihleri çok yakın dedim. Belli ki aynı markalara bakmamışız. Sağlıklı bir alışveriş için hatırlatmak istedim