Malt Macunuyla Almalı Miyim?

Arthur4

Az önce kedim biranın kokusunu aldığında çıldırmış gibi içmeye çalıştı hala üstüme geliyo şimdi bile acaba malt macunu falan mı istiyo canı tuylerininden kurtulmak için alakası var mıdir sizce :D

4 CEVAP

Ayse_naz_G

sjsjsjsjsjjjsjs delirmiş işte jasnfvka

PsLuna

Bazı mamaların içeriğinde bira mayası kullanıyorlar kokusunu almış olabilir. Bunun malt macunuyla bi alakası yok kediniz tüğ yumağı kusma problemi varsa malt macunu kullanmalısınız. Ama yuttuğu tüğleri kakasıyla atabiliyorsa gerek yok vitamin macunu verebilirsiniz onun yerine

Arthur4

Aysenaz hanım bu konuyu nereden buldunuz

Ayse_naz_G

ne bilim önüme geldi (ayşenaz hanım demeyin plizzz)