Sokak Kedileri İçin Mama Önerisi ?

iTyoxQPr

Genel olrak bazı markalar görüyorım ama önerileriniz var ise neden onu kulladıgınızla beraber öneri yaparmısnız?

4 CEVAP

Sedanurdrl

reflex 15 kg mama kullanıyorum sokak kedileri için 20 gün gidiyor. İçeriği diğerlerine göre biraz daha iyi ama benim sokakta kedim çok fazla yetiştiremiyorum ve yetişemiyorum biraz beni zorluyor.

zuhall

Prochoice,reflex fiyatlari uygun alinabilecek mamalardan. Daha uygun Bonacibo ve micho verenler de oluyor ama ben pek tavsiye etmem.

Anonymus552223

Enjoy, reflex(biraz daha pahali), reflexin baliklisini daha cok seviyolar genelde

iTyoxQPr

Reflexin hangisini alıyosunuz peki?