Bu Ne Ve Nefrn Oluşur

Bunlar ne ve neden oluşuyor burnunun orda ve üst dudak kenarı hep böyle

5 CEVAP

zuhall

plastik kap ve iyi temizleyememe. Gunde bir kez ilik suyla islatilmis pamukla cenesini ve agiz kenarini silin. Yem ve su kabi plastikse cam ya da porselenle degistirin.

Aksine metal yem kabı ve su kabı ve gun icinde 2 veya 3 defa da temizliyorum

zuhall

yok kap temizleme anlaminda demedim kediniz agzini ve cenesini iyi temizleyemiyor olabilir. Yani siyah nokta olusmus olabilir. Gorunusu de oyle.Ama genelde cenede beklenir. Burunda ve agizda olmasi nedeniyle baska birseyden de kaynaklaniyor olabilir. Mamadan ya da mantar vs gibi.. Bence siz 4-5 gun oksijenli su ya da elmasirkeli su ile temizleyin o bolgeyi. Azalma gorurseniz endiselenecek birsey yok ama gecmezse bir veterinere danisin.

Kedinize sulu yemek veriyor musunuz? Eğer veriyorsanız o bulaşmış ve kendiniz iyi temizlemeyince kalmış olabilir.

BeyazPatiAsigi hayır vermiyorum uzun zamandır yaş mama da vermiyorum annemlerin yanında oldumuz için yaş mamamız evimizde kaldı çok teşekkür ederim