Biberonla Mama Verme

Bigbrader

İyi günler arkadaşlar evde yavru kedilerim var ek olarak biberon ile mama vermek istiyorum aranızda mama tavsiyesi olan var mı.lutfen süt demeyin süt yavrular için öldürücü olabiliyor

6 CEVAP

minnoskoss_123

Veterinerden süt tozu alabilirsiniz?

Sselin1

Gimcat

sydaglsen

Benim aldığım petsopta tek marka vardı uzun zaman olmuş hatırlamıyorum oldukça besleyici oluyor kedi süt tozu

Anonymus552223

Bir aydan sonra

Anonymus552223

Anne sutu yetiyorsa hicbirsey vermeyin bence, suttozu da olsa bazen ishal yapiyo, anne sutu gibi degil

Anonymus552223

Zaten bir atmydan sonra bebek kedi mamasi yemeye basliyorlar, islatip falan verin yemezlerse