Kedim Hamile Mi

Ebrulimmmm

Çiftleseli 26 gün olcak.İstahi biraz arttı sanki.Memelerinin de fotosunu atıyorum sizce hamile mi?

8 CEVAP

minnoskoss_123

Kısırlaştırın kesin hamile değilse.

Eğer meme uçları belirginleştiyse bu oran çok yüksek.Kediniz çifleşti mi ?

çiftleşti demişsiniz pardonn

Ebrulimmmm

Evet ciftlesti ama karnında bir şişme göremedim. 1 ay oluyor.

Ebrulimmmm

hamile değilmiş.

Ebrulimmmm

Düşünüyorum ama burada ücretler çok çok pahalı. Durumu düzelttiğimde kısırlaştırmak istiyorum. Hayvan hastahanelerinde kısırlaştırma ücretsizmiş diye duydum ama malesef ki burada bir hayvan hastahanesi yok.

kubilay2019

eğer hamileyse normaldan daha çok tatlılık yapar yani sokak kedilerinde öyle oluyor.

Hamile değilse kırlaştırın. Eğer hala sonuç alamadıysanız veterinere gidin. Orada test yaparlar.