Geçici Mama

Kedilerin insan maması bitti onlara reflex maması sipariş ettim ama gelene kadar onlara migrostan maması alacağım. Hangisi daha iyi (bana Bonnie önerildi)

8 CEVAP

İnsan maması yazmayacaktım maması olacaktı

Yavru sokak kedi

Instagramda suzionline_blog da öne çıkan hikayeler kısmına bakın migros mamalarının incelemesi vardı orda hangisi daha iyi karar verirsiniz

Umuutttt

Whiskas junior alıyorum ben mama gelene kadar bi sorun yaşamadım

izmir_pet

Whiskas en kotu mama zaten aman diyim sakinn. Valla reflex zaten cok harika bisey dgl. Onun altinda zaten guzel bisey yok ama bari enjoy alabilirsiniz gecici. Biraz daha temizdir

izmir_pet

gerce migros demissniz orda yoktur

Kedim hamile yavru kedi maması lazım olduğu için reflex alıyorum sokak kedisi diye pahalı manaya izin vermiyorlar

Gamzessven

Migros mamasına vereceğiniz parayla yettiği kadar tavuk alıp haşlasanız daha sağlıklı olur. Hepsi birbirinden kötü markettekilerin. Ya da yoğurt verin