Köpeğime Nasıl Bir Mama Vermeliyim

omerulger

canecorso köpek ırkına günde kaç defa ve ne tür bir yemek mama v.b. vermeliyim (YAVRU)

5 CEVAP

Puppy730

Köpeğinize alacağınız mamalar mutlaka tahılsız olmalı. Maliyeti kısmak için kalitesiz ürün kullanan mamalardan uzak durun lütfen. Proplan,Royal canin gibi mamalar almayın. En ideal mama Acana ve Orijen gibi gözüküyor.

hilalnurcl

verdiğiniz yemeğin en az %50si mutlaka kuru mama olmalı, takviye olarak da bi veterinere sorun isterseniz :)

Robin

o cins bir köpek için büyük ırk köpek maması alacaksın yavru olanından, mama içeriğinde kesinlikle glukozamin olacak ki köpeğğinin eklemleri gelişsin eğer gelişmezse gelecekte rahat hareket edemez. acana orijen tavsiye ederim

Zaraki2

ayn acana ve orijen iidir cane corso ise orijen al derim

Kebap

Acana :)