Kedim Terasa Doğurmuş

Fbt90

Kedim terasa doğurmuş onları içeri alsak anne red edermi?

9 CEVAP

Cansumuezza

annenin kendisi yavru daha. ilgilenmediği yavrunun beslenmesini sağlayın yoksa bir kaç güne ölebilir Allah korusun.

Terasfazla mı soğuk

Fbt90

Hayır hava ılık allahtan

Fbt90

Birde anne bir tanesiyle pek ilgilenmiyor ve yavruda doğru düzgün emmiyor tam memesinin üstüne koyuyorum bir şekilde emmemeyi başarıyor. Zaten onu başka bir yere doğurmuş(ya da bırakmış) biz getirmiştik annenin yanına

Fbt90

Kedimin ilk doğumu kendiside 6-7 aylık falan bir sorun çıkmaz dimi?

Fbt90

Evet biliyorum biz bulduğumuzda da zaten hamileymiş. Umarım her şey iyi olur.

Zeus1616

Kediler icgudusel olarak hasta olan uzun yasayamayacak olan yavrularini reddediyor Yavruda bi rahatsizlik olabilir Kendiniz beslemeye calisin kisa zamanda ölmesi mümkün ve bi veterinere de danisabilirsiniz Beslemekte ayri zordur çünkü

Fbt90

Yavruların hepsi sağlıklı üçüde emiyor allaha şükür

satinalmayin

alın reddetmez