Yavru Kediye Bbek Maması Verilir Mi

KomurveMia

25 günlük yavru kediye bbek maması veriliyomu ? (Bazıları laktoz içermiyor onları kastediyorum)

5 CEVAP

Anonymus552223

Yok bence riske girmeyin, bir kac hafta daha kedi suttozu ile besleyin sonra mama yemeye baslarlar zaten yavastan

Kedi sut tozu alsanız daha iyi olur

Veterinerler süt tozundan başka bir seyle beslemeyi onermiyorlar

KomurveMia

Süt tozu ile besliyprum kokusu tadı aynı bebek maması gibi. O yüzden sordum hani bebek maması versek olur mu diye

sydaglsen

Bencede risk almaya değmez kedi süt tozu kullanın en sağlıklısı