Eve Gelen Yeni Kedi

guineapigela

Gecici yuva oldugumuz bir kedicik. Eve geldi. Asla kendini sevdirtmiyor. Bazen durduk yere tirmaliyor. Daha dun geldi normaldir.... Degilmi?

Gelisim gosterdi elimden bisey yedi ama sonra elimi farkettigi direkt tirmaladi kacti. Eve alismasi kac gun surer tahmini? Falan.. Yasayanlar anlatabilirmi

4 CEVAP

Anonymus552223

Cok normal, ustune gitmeyin kendini ne zaman hazir hissederse size gelip sevdirir

Faytekin

Yavru falan olsa 1-2 haftaya alisir dicektim de 1 yasindaymis ve alismis oldugu bir evden baska bir eve gelmiş,bayaa bir zaman alir gibi gorunuyor,ne kadar serbest birakir üstüne gitmezseniz zorlamazsaniz o kadar cabuk alisir ama, umarim bir an once kalici bir yuva bulursunuz

guineapigela

Gncl

guineapigela

Buarada kedinin sahibi dogdugundan beri bakmis. Kedi 1 yasinda ve hep o evde kalmis