Mama Değişimi

Goknurmuzi

Hills i/d mama kullanıyoruz. Şuanda bitti 5 kg 330tl bütçeme zor geliyor. Mama önerisi olan. Hassas bir bağırsağı var

3 CEVAP

Melusine

Hassas sindirim sistemi için özel yapılmış Sanabelle Sensitive tahılsız mamayı tercih edebilirsin. Onun haricinde daha uygun fiyatlı olan Brit Care Lily var yine tahılsız ve hassas sindirim için.

Amon

Ben de bütçe olarak çok zorlamayacak bir mama arayışına girmiştim. Brit Care kullanıyorum şimdi. Bir iki çeşidi dışında içerikleri çok güzel. Fiyatları da orta halli.

Goknurmuzi

Tesekkur ederim sagolun