Refleks Mama Tavsiye Eder Misiniz

Goknurmuzi

Yas ve kuru manalarını kullanan ve öneren var mi?

12 CEVAP

izmir_pet

Reflex fiyatina gore dogal olarak iceriginde gercek et olmayan mamalar arasinda en zararsizi temizi sayilir. Eger icersinde et olan bir mama alinamicksa tavsiye ederim. Biraz daha iyisini alabilecekseniz en uygun matisse guzeldir

Sselin1

Içinde koruyucu aroma vs olan bir mama temiz içerikli değildir bence. En kötü mamadır demiyorum ama reflex yerine en azından içinde yapay koruyucu, boya, şeker vs içermeyen Felicia mama daha iyi 12 kg paketleri de gayet uygun

Zeus1616

Doktorun onerdigi uygun fiyatli bi mama ama benim yavru sevmedi asla yemiyor Denemeden almayin

Sselin1

N&D düşük tahillı öneririm kilosu 40 lira cok iyi bir mamadır daha uygun fiyatli isterseniz matisse bakabilirsiniz. Sanabelle de güzeldir. Bütceniz varsa felicia mamayı asla önermem

Goknurmuzi

5 10 kg alicam neli aliyim genelde mama ayrımı yapmıyor ama sığır etli seviyor

Goknurmuzi

Yardımlarınızı için çok teşekkür ederim sağolun :)

Sselin1

İçinde et olmayan ve icerigi temiz olmayan bir mama. Uygun fiyatlı olarak golosi mamaya bakin isterseniz *********da indirimse şuan. 7 bucuk kilosu 133 tl

Goknurmuzi

Felicia sanırım denedik testere sevdi. Bide sanabella sensitivi önerdiler. Sizce hangisi. Çok kotu mi mama olsun istemiyorum ama kilosu 40 lira falan bi mama olabilir. Vaktim çok olmuyor. İs yerinde telefon yasak cok ta araştırma yapamiyorum. Öncesinde hills i/d kullanıyorduk kilosu 60 tl

Goknurmuzi

Simdi zamlandi

Anonymus552223

Tavuklusunu sevmiyorlar genelde aklinizda bulunsun. Balikli kisirlastirilmis kedi mamasini uzun sure kullandim, kotu degildi.

Goknurmuzi

Selin hanim n&d kullanabilirimm 40 TL butceme uyar

Sselin1

Suan marka mamada sepette indirim var 5 kg 180 lira en ucuz orda. Kediden kediye degisiyor benmkiler balikliyi daha cok sevdi kuzuluyu da yediler ama. Kediniz kirmizi et seviyorsa kuzuluyu alin isterseniz. Daha sonra farminadan balıklı mamanin numunesini isteyip onuda denersiniz