Acilll!!! Yavruların Annesi Gitti

Sedanurdrl

sokakta baktığımız kediyi ve yavruları eve almıştık hergün anne kediyi dışarı bırakıyorduk 3 saat sonra geliyordu kendiliğinden bugün gelmedi. Yavrular aç nasıl beslerim ne verebilirim şimdilik eğer gelmezse yarın kediler için süt tozu ve biberon alacağım ama sabaha kadar be yapabilirim acil yardım istiyorum. Teşekkürler

11 CEVAP

Sedanurdrl

Veterinerler bir çoğu böyle aciliyetiniz varsa daha çok isterler. Birçok deneyimim oldu onlarla. Eğer anne gelmezse ************dan alacağım bir gün içerisinde getiriyorlar

Sedanurdrl

Bebekler 4 tane 9 günlük lütfen acil yardım.

Anne kedinin gittiğine emin miyiz. Belki içgüdüsel olarak yemek atamaya fln çıktı. Bence siz anneyi arayın. Bence anne gelir

ertovts

petshoplarda satılan yavru kediler için süt tozu var sütle karıştırıp verebilirsin ben öyle yapıyorum

Sselin1

Anneleri gelmedi mi hala? Açik market bulursaniz laktozsuz yeni dogan bebek maması verebilirsiniz. Ya da bulursaniz biraz sulandirip keçi sütü verebilirsiniz

Sedanurdrl

Küçüklüğünden beri baktığım bir kedi sabah 8 akşam 7 de mutlaka sitenin bahçesindr olur normal şartlarda şimdi ise 1 haftadır evde bakıyorduk 2 ve 6 arası dışarı gönderiyorduk ben iş dönüşü eve alıyordum. Ama bugün yok aramadığımız yer kalmadı yavruları şırıngayla beslemeye çalıştım çok az içtiler gayri ihtiyari annelerini arıyorlar. Öğlen 2 den beri anne yok yavrularınaz önce ağızlarına şırıngayla süt, mişasta, bal ve yumurta sarısı karışımı yapıp verdim ama zar zor bir damla

Sedanurdrl

Yarın eğer anneyi bulamazsam biberon ve kediler için süt tozu alacağım

Sedanurdrl

Yanlarınada sıcak su torbası koydum

Sselin1

Umarim anne kedi gelir eger gelmezse bu mamadan sakın almayın çok kötü ishal yapıyor.
https://urun.************.com/evcil-hayvan/dr-natures-yavru-kedi-sut-tozu-200-gr-426566789

Sedanurdrl

Gimcatın süt tozunu düşündüm açıkcası, o mamayıda görmüştüm çok ucuz bu yüzden tercih etmemeyi düşündüm. Bebeklere zarar vermek istemiyorum

Sselin1

Gittigim veterinerde sadece bu vardi acil diye almistim bir de veterinerde 2 kati fiyatina 45 tl vermistim bu kotu mamaya.
Gimcat, biopet active, beaphar mamalarıni kullandim guzel mamalar