Yarışma

neso0888

yarışmaya sadece kedi ve köpekler mi katılabiliyorrrr

7 CEVAP

Ayse_naz_G

herkes katılabilir ama sadece kedi ve köpek seçiliyor

ayselmahfer

evet

LasTRomaNce

Neden sadece kedi ve köpek?Diğerleride hayvan değilmi?

NZI

Bir çoğu insan sadece kedi ve köpeği tatlı buluyor aslında kuşlarda çok tatlı. Muhabbet kuşları, macaw papağanı, pakistan papağanı, sultan papağanı, cennet papağanı, ve diğer bir çoğu kuş. Söyliyim bunu kedi ve köpekleri kötülemek için yapmıyorum çünkü en sevdiğim hayvanlar

  1. Kedi ve kuş (hangidi daha fazla bilmiyorum)

  2. Köpek

  3. Tavşan

  4. Hamster

  5. Yılan

ygiz_mrtt

yarışmanın ödülü de bize gelmiyor buradan yapılan alışverişlerde kullanmak için 25 tl veriyor ve burada yalnızca kedi köpek ürünleri olduğu için kaplumbağ vs kazansa anlamı olmaz çünkü harcayamaz

NZI

Ama sokak hayvanlarına alabilir.

ygiz_mrtt

yarışmaya atıyorum papağan ile kedi kategorisinde nasıl katılmasını bekliyorsun NZI