Kitten Mama

Ailem pahalı mama ya izin vermiyor. Bende hamile kedime mama arıtorum(sokak kedisi). Şuan reflex kullanıyorum. Ama ona reflex in 1 tık üstünde ucuz ve orta kalite mama aeıyorum (Matisse vb. Almama izin verilmiyor). Belki profine ye ikna edebilirim: D

6 CEVAP

Sselin1

Golosi mamayı tavsiye ederim. Koruyucu, boya, mısır, aroma icermiyor. Tri mix seceneginde Yüzde %34 oraninda et var. Marka mamada indrimde 7bucuk kilosu 140 lira. 20 kilo alabilirseniz kilosu 15 liraya geliyor. Ama son kullanma tarihini sormak gerek.

ertovts

micho ve mito kullanabilirsin fiyatlarıda uygun

Gamzessven

Micho mito ya hayırrr

Felicia nasışdır

Sselin1

Içerik olarak reflexten daha besleyici degil vitamin degerleri vs aynı icinde et yok. Ama koruyucu boya seker vs icermiyor sadece bu anlamda daha iyi

Gamzessven

O paraya değmez diye düşünüyorum felicia hakkında