Sahiplendirme Sözleşmesi

Bahçedeki kedilerimiz doğurdu şuan toplam 9 yavrumuz var. Sahiplendirirken sözleşme yapan varsa nasil oluyor bilen var mi ben kisirlastiricaksaniz asilarini eksik etmeyip foto aticaksaniz veririm diyorum ama insanlara guven kalmadi bir kaçı caydı tabi :/

5 CEVAP

Cansumuezza

valla öyle şeytan ve sorumsuz insanlar ? varki kedileriniz bahçede büyüsün yaşasınlar daha iyi onların eline düşeceğine. o yüzden yuva çıktı veriyorum demeyin hayvanların hayatlarını mahfediyorlar

guineapigela

Takip ve sozlesme. Ayda veya haftada (siz karar verin) kediyi gormeye gidin. Veya foto atsinlar. Cayiyorlarsa demekki bakamicaklarini biliyorlar. Nerden bilecegiz belki siddet uyguluyacaklar. Ben sahiplendirdigim kedi-kopekleri heray kontrole gidiyorum. Nasil bakiyorlarmi diye ..

Tamam kontrol edicezde kâğıt ile yapilan bi sozlesme olsa cok guzel olucak 3-4 ay bakip büyümeye başlayınca birakiveriyolar

Öyle ama araba eziyo köpek boguyo birde benzinlik var burda tehlikeli oluyo bazen hastalanip ölüyolar insan dayanamiyo

Anonymus552223

Sozlesme olsa da atan atar ki, hayvan öldurmek bile suc degil, disari atana kim ne yapacak. Ben sozlesme yapmadim simdiye kadar ama takip ediyorum. Eve gitmiyorum telefonla resim atarak. En iyiai kedileri verince anneleri kisirlastirin