Kedi Anakucağı Kullanan Varmı

HuriyeAysu

arkadaşlar internette taşıma çantası ararken gördüm çok hoşuma gitti kullanan var mı acaba memnun musunuz?

11 CEVAP

Cansumuezza

kedimizin kafasının dışarıda kaldığı önden takılan şeyimi diyorsunuz? benimki korkudan kendini yerlere attı ;:D

HuriyeAysu

hahahah evet :))

HuriyeAysu

içinden kolaylıkla çıkabiliyor yani :(

HuriyeAysu

çok hoşuma gitti özellikle kucağı pek sevmediği için alışır ümidiyle almak istedim :)

Eymentalay

Ben güzel bir çanta aldım bir siteden 105 liraydı sanırım çok kullanışlı güzel bi çanta. Tarçınpet sitesine girin görürsünüz sırt çantası etrafı şeffaf ama kediniz kiloluysa içinde biraz sıkışabilir :))

HuriyeAysu

kilolu malesef :))))

HuriyeAysu

çok güzelmiş şuanki çantasından büyük yine ya sırt çantasını alacağım sanırım

Eymentalay

Ben memnunum tavsiye ederim fiyatı da o tür çantalara göre gayet uygun

Cansumuezza

içinde tasmasına takılan bir kancası var ama atlamak isterse atlayıp gider tabi sizin kedinizin yapısına bağlı tamamen

Cansumuezza

kucağı sevmiyorsa onuda sevmez büyük ihtimalle

ayselmahfer

*********** sitesinde en sson 51 liraydı. kullanan arkadaş var bence çok kullanışlı kenarında mama koymak için yerler falanda var