Barınaktan Eve Gelen 6 6 Aylık Pointere Evde Tuvalet Eğitimi

elmacialp

merhaba ben barınaktan 6 aylık bir dişi pointer sahiplendim evde tuvalet eğitimine alıştıramıyorum çünkü barınakta gazeteye yapmadığı için evde de gazete koyduğumda oraya yapmıyor bende bir leğen aldım ve dışarı çıkardığımda sürekli yaptığı yerdeki taşlarla doldurdum içini ama busefer evde tuvaletini oraya yapması gerektiğini ona nasıl öğretebilirim? tam tuvaletini yaparken uyarıyorum yapmayı kesiyor ama busefer dışarı çıkarana kadar tutuyor yapmıyor..

1 CEVAP

ayselmahfer

mamasını yedikten bir süre sonra sen tutup kum kabına götür ve yavaşça okşa benim bildiğim böyle