Kedim Doğurdu

SEYMADUMAN

Merhabalar; 27 Mart’ta kedim Doğum yaptı yavrular annelerini emiyor fakat ben o gündem beri yavrulara hiçbir etki de bulunmadım hala kutuda duruyorlar kutunun üstünüde yarım kapattım sizce bir şey yapmalımıyım yapacak birşeyim var mı Benim bundan sonrası için de bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim

8 CEVAP

HuriyeAysu

sık sık kontrol edin emdiklerine emin olun ekstra birşey yapmanıza gerek yok annesi ilgileniyorsa ama ne olr ne olmaz evinzde kedi sütü tozu bulunsun

Faytekin

Gözünüz aydin,extra bişey yapmaniza gerek yok,ortami temiz tutun mamasıni suyunu eksik etmeyin yeter,gerisini annesi en iyi sekilde hallediyor :)

HuriyeAysu

kutu olmasa bile annesi yavrularını saklayacaktır bir köşede muhtemelen ama bunun yavrulara bir zararı var mıdır bilemiyorum

HuriyeAysu

kutu olmasa bile annesi yavrularını saklayacaktır bir köşede muhtemelen ama bunun yavrulara bir zararı var mıdır bilemiyorum

Sselin1

5 haftalık oldukları zaman yavaş yavaş katı gidaya gecebilirler ozaman ekstra tavuk haşlama vs verebilirsiniz

Faytekin

Ortalama 2 ay boyunca emzirecegi için,bu sure icinde anneye kuru mama haricinde yaș mamayı da ihmal etmeyin,cok vitamin ve mineral kaybedecegi için bol bol beslenmesi gerekiyor,yaș mama,sulandirilmis yogurt ve kefir gibi takviyeler yapabilirsiniz,kutuda durmasinin bi sakıncasi yok,su ve nem almasin temiz olsun yeter,yavrular zaten 7/24 uyuyacagi için yari aydinlik olması daha iyi, zamani gelince onlar zaten size haber verecekler bu kutuyu değiştirebilirsin artik diye :)

SEYMADUMAN

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Ne zamana kadar ekstra mama ve su vermemeye devam etmeliyim ayrıca bütün gün o kutunun içinde yarı aydınlık kutuda durmaları sizce iyi birşey mi

SEYMADUMAN

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim