Kedili Ev İçin Nasıl Koltuk Kumaşı Olur

mikelucky

Kedim sürekli koltukları tırmalıyor yeni alacağım koltuğun kumaşı nasıl olmalı tırmalanmaya karşı aşınmaması için

8 CEVAP

nezsaka

Kedinin tırnaklarını kesin.
Ya da tırmalama tahtası yala yada küçük yolluk alıp ters döndürün işe yarar tırmalak için.
Ve her zman koltuğa dokununca kızın uzaklaştırın kendisinizi şartlandırmayın sakın.

melyyyy

Biz de koltuk alırken daha sık dokunan kumaşlı koltuklar tercih etmemizi söylemişlerdi tay tüyü kumaş olabilir mesela. Çalışanların mutlaka bilgisi vardır onlara da sorun bence.

Anonymus552223

Benimkiler tay tuyu. Gercek degil tabi. 3 yildir kullaniyorum hicbirsey olmadi. Tuyler de cabuk temizleniyo. Hafif kaygan cunku

beautifulcat

Sanırım tay tüyü diye geçen kumaşları tırmalayamıyorlar, ona bakabilirsiniz.

Fundprs

Koltuk kumaşını kediye göre ayarlamak yerine kediye bir tırmalama tahtası alırsanız etraftaki diğer eşyaların da zarar görmesinden kurtulabilirsiniz. Ama koltukta kararlıysanız serteks süet kumaş önerilebilir.

mikelucky

Tırmalama tahtası var çok denedim ama ısrarla koltukları tırmalıyor teşekkür ederim

mikelucky

Sorduğumuzda nubuk ve sertex öneriliyor ama biz o iki kumaşıda sevemedik.Sizin koltuklarınız tay tüyümü ?zamanla tırmalamadan dolayı yırtılma vb oldumu acaba

melyyyy

Evet bizim ki tay tüyü hiç
Bir zarar görmedi.