Pro Plan İyimi

alpha3719

Pro plan nasıl Yavru kedi için sadece kullananlar cevaplarsa sevinirim

8 CEVAP

Cansumuezza

ben kullandım yavru kedi mamasını. zehir gibi falan olduğu yok ama ona vereceğiniz paraya daha iyisini alabilirsiniz içerik olarak.

Kullanmadım ama zehir bir mama.Bu sitede konuşuldu.O paraya matisse nd alın daha iyi

Demetcinar

Bende kedilerim 6 aylık olana kadar kullandım. 10 kiloluk almıstm bitmesini bekledim. Veterinerimiz önermişti. Kedilerimde iştahla yiyordu. Burada çok kişi paylaştı bende araştırdım. İçeriği çok iyi değilmiş. Et oranı çok az tam anlamıyla doyurmuyor bile. Mamada olması gereken maddeler var. Ve bu kaliteye oldukca pahalı. Onun yerıne matisse alabılırsınız hem içeriği güzel hem fiyatıda uygun. Gönül nd orijen acana almak ister ama pahalı:(

Anonymus552223

Ben kullandim, cok sevdi kedim fakat zararli oldugunu duyunca biraktim. Fiyati da ucuz degil, ayni fiyata icerigi daha belli olan mamalar var

zehir gibi derken kötü demek istedim.kedi daha yavru daha kalitwli mama ile beslenmeli

Sselin1

Piyasadaki bir cok mama gibi kullandığim süre boyunca bir sıkıntı yaşamadım ama fiyatını asla hak etmiyor şişirilmiş bir marka.

Leyl003

Veteriner tavsiyesi ile almıştım ama bu sitede arkadaşlar tarafından tavsiye edilmediği için artık almıyoruz.. bi de proplan kullandığımız zamanlarda kedimde tüy dökümü daha fazlaydı.. ama şunu da belirteyim benim minnak severek yiyordu :)

PsLuna

O parayı asla hak etmeyen bir mama. Reflex alın o bile daha iyi proplandan